Czat inwestorski UNIMOT – Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
10 maj 2019, 11:59

Wyniki finansowe za I kwartał 2019 roku grupy UNIMOT - zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki

UNIMOT to spółka, specjalizująca się w obrocie paliwami płynnymi, gazowymi i energią elektryczną. Rozwija też w Polsce i na Ukrainie franczyzową sieć stacji paliw pod marką AVIA. Według szacunkowych danych w I kwartale spółka osiągnęła przychody w wysokości prawie 870 mln zł. To wzrost o 28,2% rok do roku.

O wynikach finansowych za I kwartał 2019 roku, a także o planach na przyszłość i wyzwaniach, jakie stoją przed UNIMOTEM będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 16 maja 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będą Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu oraz Marek Moroz, wiceprezes zarządu ds. finansowych. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 16 maja 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.