Czat inwestorski KGHM Polska Miedź– Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
16 maj 2019, 05:55

Wyniki finansowe KGHM za I kwartał 2019 roku – zapraszamy na czat inwestorski z prof. Katarzyną Kreczmańską Gigol, wiceprezesem zarządu spółki

KGHM Polska Miedź S.A. to międzynarodowy producent miedzi i srebra, który realizuje projekty zasobowe na terenie Europy, Ameryki Południowej oraz Północnej. W tym roku Zarząd Spółki zarekomendował niewypłacanie dywidendy. Zysk wypracowany w zeszłym roku ma zostać w całości przekazany na kapitał zapasowy.

15 maja KGHM opublikuje wyniki finansowe za I kwartał 2019 roku. O nich oraz o perspektywach na rynku miedzi będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie prof. Katarzyna Kreczmańska-Gigol, wiceprezes zarządu ds. finansowych. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 21 maja 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).
 

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

 

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.