Czat inwestorski LUG - Sytuacja finansowa po wynikach za I kw. 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
29 maj 2019, 11:36

Raport Roczny za 2018 rok, Raport niefinansowy Grupy LUG oraz wyniki finansowe 1q2019 - zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem Zarządu, Ryszardem Wtorkowskim

Grupa LUG jest międzynarodowym producentem profesjonalnych opraw oświetleniowych. W ofercie spółki znajdują się m.in. oświetlenia przestrzeni miejskich oraz do iluminacji budynków. Działalność Grupy ma charakter globalny - jej produkty są dostępne w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Południowej (LUG do Brasil i LUG Argentina). W strategii na lata 2017-2021 spółka zakłada dalszą internacjonalizację biznesu o kolejne tereny Ameryki Południowej.

O wynikach pierwszego raportu niefinansowego, wynikach finansowych wypracowanych w roku 2018 oraz w I kwartale 2019 będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 31 maja 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Prezes Zarządu, Ryszard Wtorkowski.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 31 maja 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.