Czat inwestorski z Grupą CIECH – Realizacja strategii i sytuacja finansowa po wynikach
Obrazek użytkownika Czaty
10 wrz 2019, 13:35

Wyniki finansowe Grupy CIECH za I półrocze 2019 roku – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Dawidem Jakubowiczem

CIECH to grupa chemiczna działająca na 100 rynkach światowych, będąca m.in. drugim producentem sody w Unii Europejskiej, największym polskim producentem środków ochrony roślin oraz liderem na rodzimym rynku soli warzonej. Spółka realizuje strategię na lata 2019-2021, zgodnie z którą ma m.in. umacniać pozycję na rynku sodowym przy jednoczesnym dywersyfikowaniu źródeł przychodów i rozwój biznesów specjalistycznych m.in. dzięki inwestycjom rozwojowym. W ostatnim czasie spółka informowała m.in. o planowanym zwiększeniu mocy wytwórczych i zwiększeniu efektywności produkcji w obszarze sodowym.

O postępach w realizacji strategii i wynikach finansowych Grupy CIECH będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 11 września 2019 r. o godz. 14:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie prezes zarządu, Dawid Jakubowicz. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Czat rozpocznie się w środę, 11 września 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.