Wyniki finansowe oraz plany badawczo-rozwojowe SoftBlue – czat z prezesem zarządu, Michałem Kierulem
Obrazek użytkownika Czaty
06 cze 2020, 08:43

Wyniki finansowe oraz plany badawczo-rozwojowe SoftBlue – czat z prezesem zarządu, Michałem Kierulem

SoftBlue to innowacyjna spółka, która komercjalizuje badania naukowe. Firma prowadzi także działania doradcze dla instytucji publicznych oraz projekty dedykowane systemom IT. Działalność SoftBlue ma na celu ochronę środowiska. W tym celu spółka opracowała autorski system ochrony powietrza: SoftBlue Airdron. SoftBlue jest też członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Notowana na NewConnect firma Softblue na bieżąco realizuje projekty badawczo–rozwojowe z dziedziny nowych technologii, zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku. W I kwartale 2020 roku firma odnotowała ponad czterokrotny wzrost przychodów netto ze sprzedaży r/r. Ostatnio, zarząd zdecydował o dokapitalizowaniu firmy, środki przeznaczy na nowe inwestycje.

O wynikach finansowych, planach badawczo-rozwojowych oraz projektach biznesowych będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Kierulem.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.