Kampania crowdinvestingowa Incuvo oraz plany rozwoju na rynku VR – czat z prezesem zarządu, Andrzejem Wychowańcem
Obrazek użytkownika Czaty
15 cze 2020, 08:44

Kampania crowdinvestingowa Incuvo oraz plany rozwoju na rynku VR – czat z prezesem zarządu, Andrzejem Wychowańcem

Incuvo to katowickie studio gamingowe z wieloletnim doświadczeniem w produkcji gier. Początkowo spółka tworzyła gry komputerowe, mobilne i konsolowe. Aktualny model biznesowy zakłada portowanie oraz tworzenie gier w wirtualnej rzeczywistości. Incuvo dokonało już portu gry Layers of Fear od Bloober Team na gogle VR. Obecnie pracuje nad wersją VR-ową tytuły Green Hell od spółki Creepy Jar.

Zgodnie ze strategią spółki portowanie gier odbywa się w modelu work for hire lub na własny koszt studia. Incuvo zamierza produkować także własne tytułu VR w oparciu o znane IP. Większościowym akcjonariuszem spółki jest estoński fundusz Blite Fund.

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się kampania crowdinvestingowa Incuvo na platformie CrowdConnect.pl Spółka planuje pozyskać 2,8 mln zł. W 2016 roku studio zostało przekształcone w spółkę akcyjną, a obecnie trwają przygotowania do debiutu na rynku NewConnect. Studio chce dołączyć do grona spółek giełdowych w drugim półroczu tego roku.

O planowanej kampanii crowdinvestingowej, planach rozwoju na rynku VR oraz debiucie na NewConnect będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Andrzejem Wychowańcem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 czerwca 2020 roku o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 15 czerwca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.