Emisja akcji Gaming Factory oraz debiut na GPW – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Adamkiewiczem
Obrazek użytkownika Czaty
29 cze 2020, 08:47

Emisja akcji Gaming Factory oraz debiut na GPW – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Adamkiewiczem

Gaming Factory prowadzi działalność na rynku gier wideo. Specjalizuje się w tworzeniu produkcji przeznaczonych na PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Studio tworzy i wydaje symulatory, gry przygodowe, gry akcji, tycoon. Gaming Factory w ciągu najbliższych 3 lat planuje wydanie około 30 gier.

Do Grupy Gaming Factory należą 3 zależne spółki. Pierwsza z nich to Ultimate VR, założone wspólnie z Ultimate Games studio portujące gry VR. W składzie grupy jest również spółka odpowiedzialna za produkcję gier planszowych, czyli Silver Lynx Games oraz Black Rose Projects, które wykonuje porty gier na konsole.

Obecnie trwa emisja akcji spółki, w ramach której planuje pozyskać od 15 do 17 mln zł. Kwota zostanie przeznaczona na rozwój portfolio Gaming Factory oraz poszerzenie działalności marketingowej. W trzecim kwartale spółka planuje zadebiutować na Głównym Rynku GPW.

O trwającej emisji akcji oraz debiucie na Głównym Rynku GPW będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Mateuszem Adamkiewiczem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca 2020 roku o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 29 czerwca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.