Emisja obligacji Legimi oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim
Obrazek użytkownika Czaty
03 lip 2020, 08:48

Emisja obligacji Legimi oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi jest liderem na polskim rynku e-książek. Działa już ponad 10 lat, a w swojej ofercie spółka ma ponad 60 tys. ebooków oraz audiobooków. W ramach abonamentu, oprócz dostępu do cyfrowej biblioteki, Legimi umożliwia zakup papierowej wersji książki. Spółka w połowie 2019 roku przejęła niemiecką firmę, Readfy GmbH, dzięki czemu umocniła swoją pozycję na Zachodzie.

Spółka regularnie prowadzi publiczne emisje obligacji, w ramach programu przyjętego na lata 2019-2021. W najbliższym czasie Legimi planuje przeprowadzenie kolejnej emisji.

O publicznej emisji obligacji oraz planach rozwoju Legimi będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 3 lipca 2020 r. o godz. 10:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Mikołaj Małaczyński. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 3 lipca 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.