Perspektywy R22 na 2. półrocze 2020 roku oraz skuteczna walka z pandemią – czat z prezesem zarządu, Jakubem Dwernickim
Obrazek użytkownika Czaty
06 lip 2020, 10:42

Perspektywy R22 na 2. półrocze 2020 roku oraz skuteczna walka z pandemią – czat z prezesem zarządu, Jakubem Dwernickim

R22 to technologiczna grupa oferująca usługi wspierające firmy w obecności w Internecie oraz automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności komunikacji, marketingu oraz sprzedaży. Spółka uruchomiła nową markę cyber_Folks, która docelowo ma scalać wszystkie marki hostingowe należące do Grupy R22. Według zapowiedzi zarządu spółki, nowy brand docelowo może być warty 1 mld zł.

W ostatnim czasie Grupa R22 zaobserwowała wzmożone zainteresowanie usługami, a wpływ na tę sytuację ma obecna pandemia COVID-19. Tym samym spółka w I kwartale 2020 roku odnotowała rekordowe wyniki finansowe i zapowiedziała podtrzymanie polityki dywidendowej. W tym roku zakłada wypłatę dywidendy, która ma być wyższa niż w ubiegłym roku. W dłuższej perspektywie Grupa R22 pracuje również nad kolejnymi przejęciami.

O nowej marce cyber_Folks, perspektywach R22 na 2. półrocze 2020 roku oraz skutecznej walce z pandemią będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 8 lipca 2020 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Jakub Dwernicki. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 8 lipca 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.