Debiut Ovid Works na NewConnect – czat z prezesem zarządu, Jackiem Dębowskim
Obrazek użytkownika Czaty
29 lip 2020, 12:53

Debiut Ovid Works na NewConnect – czat z prezesem zarządu, Jackiem Dębowskim

Ovid Works specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gier premium. Spółka w 2017 roku wydała tytuł Interkosmos VR przeznaczony na gogle Oculus i Vive. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem, a na platformie Steam uzyskała ponad 90% dobrych ocen.

Spółka aktualnie pracuje nad grą Metamorphosis inspirowaną twórczością Franza Kafki, której premiera odbędzie się jeszcze w te wakacje. Ovid Works również pracuje nad dwoma innymi tytułam. Mowa o Nemesis: Distress oraz Interkosmos 2: Falling Star.

Już 31 lipca spółka zadebiutuje na NewConnect. Do obrotu zostaną wprowadzone już istniejące akcje, a debiut na giełdzie nie jest związany z emisją nowych akcji. Jednym z głónych akcjonariuszy spółki jest Varsav Game Studios, również notowany na NewConnect.

O debiucie Ovid Works na NewConnect oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Jackiem Dębowskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 31 lipca 2020 roku o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 31 lipca 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.