Budowa Centrum B+R oraz rozwój produktowy SoftBlue – czat inwestorski z prezesem zarządu, Michałem Kierulem
Obrazek użytkownika Czaty
11 wrz 2020, 11:55

Budowa Centrum B+R oraz rozwój produktowy SoftBlue – czat inwestorski z prezesem zarządu, Michałem Kierulem

SoftBlue to innowacyjna spółka powstała w 2003 roku, która komercjalizuje badania naukowe. Firma prowadzi także działania doradcze dla instytucji publicznych oraz projekty dedykowane systemom IT. Działalność SoftBlue ma na celu ochronę środowiska - wykorzystuje drony do badania smogu występującego w powietrzu.

W I półroczu 2020 roku SoftBlue odnotowało 175% wzrost przychodów rdr. Na wyniki finansowe spółki w raportowanym okresie wpłynęły licznie zawarte kontrakty biznesowe. Spółka zamierza stworzyć własne Centrum B+R. Będzie ono dedykowane optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi w Bydgoszczy. Ponadto, SoftBlue udziela technologicznego wsparcia spółce InventionMed przy budowie Centrum Innowacyjnych Symulacji Medycznych VR i AR

O budowie Centrum Badawczo-Rozwojowego, współpracy z InventionMed oraz rozwoju produktowym SoftBlue będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Kierulem. Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 15 września 2020 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 15 września 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.