Gra na podstawie powieści Jacka Piekary, survivale oraz symulatory filarami rozwoju The Dust – czat z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
28 paź 2020, 06:30

Gra na podstawie powieści Jacka Piekary, survivale oraz symulatory filarami rozwoju The Dust – czat z prezesem zarządu

The Dust to wrocławski deweloper i wydawca gier, notowany na NewConnect. Spółka prowadzi zdywersyfikowaną działalność opartą o trzy filary: produkcję gry I, the Inquisitor na podstawie „Cyklu Inkwizytorskiego” Jacka Piekary, produkcje gier symulatorowych na PC i konsole oraz gier mobilnych na zlecenie.

Spółka rozwija również zależne studio deweloperskie Game Island, produkujące survivale, dla których funkcję wydawcy pełni The Dust. 22 października studio zapowiedziało swoją pierwszą produkcję – Deadly Desert.

O perspektywach rozwoju spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 28 października 2020 r. o godz. 12:00. W spotkaniu online weźmie udział prezes zarządu, Jakub Wolff. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 28 października 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.