Przejęcie spółki Fidelta oraz aktualna sytuacja Selvity – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
25 lis 2020, 06:30

Przejęcie spółki Fidelta oraz aktualna sytuacja Selvity – czat z zarządem spółki

Selvita jest jedną z największych usługowych firm biotechnologicznych w Europie. Spółka świadczy kompleksowe usługi w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju na zlecenie firm farmaceutycznych czy chemicznych. W ubiegłym roku nastąpił podział spółki na dwa podmioty – Selvita oraz Ryvu Therapeutics.

W dniu 23 listopada spółka poinformowała o o zawarciu umowy z Galapagos NV nabycia 100% udziałów w spółce Fidelta d.o.o. za 140 mln zł, której Galapagos jest obecnie jedynym udziałowcem. Dzięki przejęciu zwiększy się powierzchnia laboratoryjna grupy Selvita o prawie 6000 m2.

O przejęciu spółki Fidelta oraz aktualnej sytuacji Selvity będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 25 listopada 2020 r. o godz. 13:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes Bogusław Sieczkowski, wiceprezes Miłosz Gruca oraz członek zarządu Dawid Radziszewski. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 25 listopada 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.