Debiut TenderHut na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Robertem Strzeleckim
Obrazek użytkownika Czaty
19 kwi 2021, 12:28

Debiut TenderHut na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Robertem Strzeleckim

TenderHut to grupa kapitałowa, w której skład wchodzi 10 krajowych spółek zależnych oraz 5 podmiotów zagranicznych. Spółka rozwija się w oparciu o 3 filary działalności: outsourcing IT, wdrażanie systemów laboratoryjnych i szpitalnych oraz venture building.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, która prowadzi działalność w trzech liniach biznesowych: outsourcing, wdrażanie systemów laboratoryjnych oraz venture building. W obszarze outsourcingu spółka rozbudowuje i umacnia swoją pozycję poprzez spółki SoftwareHut (systemy IT), ExtraHut (UI/UX/design), ProtectHut (cyberbezpieczeństwo) oraz LegalHut (doradztwo prawne dla sektora IT). Sektor laboratoryjny reprezentowany jest przez spółki zależne Solution4Labs (wdrożenia LIMS) i Holo4Labs (Mixed Reality w laboratoriach). W sektorze venture building spółka rozwija startupy z sektora PropTech/WorkTech – Zonifero, MedTech – Holo4Med i EduTech – Grow Uperion.

Spółka już 20 kwietnia 2021 roku zadebiutuje na rynku NewConnect. Debiut nie jest poprzedzony emisją akcji.

O debiucie TenderHut na rynku NewConnect oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Robert Strzelecki.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.