Publiczna oferta akcji WeirdFish – czat z zarządem spółki, Markiem Sobólem oraz Wiktorem Szymańskim
Obrazek użytkownika Czaty
27 lip 2021, 06:00

Publiczna oferta akcji WeirdFish – czat z zarządem spółki, Markiem Sobólem oraz Wiktorem Szymańskim

WeirdFish to spółka działająca na rynku gier, która została założona w 2019 roku. Aktualnie studio pracuje nad swoją debiutancką grą typu sandbox – Oddyssey: Your Space, Your Way. Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, a wydawcą polskiego tytułu będzie włoska firma 505 Games.

Oddyssey: Your Space, Your Way będzie pierwszą grą w portfolio WeirdFish. Jesienią br. tytuł zadebiutuje w formule wczesnego dostępu i w dniu premiery zaoferuje graczom tryb multiplayer. Budżet projektu wynosi 8 mln zł, a nad produkcją pracuje 25 osób. Celem spółki jest zostanie czołowym producentem gier typu sandbox. WeirdFish planuje wydawać jeden tytuł średnio co 2,5 roku, a jednocześnie będzie pracować nad ulepszaniem i rozwijaniem gier w postaci dodatków.

Aktualnie trwa oferta publiczna akcji WeirdFish w formie crowdfundingu udziałowego. W jej ramach spółka chce pozyskać około 2 mln zł, które przeznaczy na produkcję oraz marketing swojego flagowego tytułu. Również zamierza rozpocząć prace nad kolejnymi projektami w portfolio. Zapisy potrwają do 15 sierpnia br. na platformie Navigator Crowd.

O szczegółach trwającej oferty publicznej akcji oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Markiem Sobólem oraz head of studio/designer, Wiktorem Szymańskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 lipca 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 27 lipca 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.