Oferta publiczna akcji Codeaddict – czat z prezesem zarządu, Sebastianem Golińskim
Obrazek użytkownika Czaty
28 lip 2021, 06:35

Oferta publiczna akcji Codeaddict – czat z prezesem zarządu, Sebastianem Golińskim

Codeaddict działa w segmencie rynku technologii oraz usług deweloperskich i konsultingowych w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania na rynki docelowe oprogramowania, w tym głównie aplikacji mobilnych oraz webowych. Spółka m.in. poprzez współpracę z Grupą PlayWay, zaangażowała się także w branżę gamingową. Uzupełnieniem działalności Codeaddict jest venture building.

Zgodnie z zaktualizowaną strategią rozwoju, Codeaddict zamierza przekształcić swoją działalność w venture building przy jednoczesnym zachowaniu struktury i know-how spółki technologicznej. Nowa strategia skupia się wokół rynku technologicznego, w tym gamingowego, oraz finansowego. Niedawno firma rozpoczęła prace nad pierwszą grą. Projekt jest inspirowany Elonem Muskiem oraz Gigafactory Tesli, a roboczy tytuł brzmi Geek Car Factories.

Codeaddict przeprowadzi emisję akcji, dzięki której będzie realizować założenia nowej strategii rozwoju. Akcje serii K zaoferowane zostaną dotychczasowym akcjonariuszom spółki proporcjonalnie do liczby posiadanych przez nich akcji. Na każdą akcję przypadać będzie jedno jednostkowe prawo poboru, natomiast posiadanie dwóch jednostkowych praw poboru uprawniało będzie do objęcia jednej akcji serii K.

O szczegółach oferty publicznej akcji oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Sebastianem Golińskim. Spotkanie odbędzie się w środę 28 lipca 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 28 lipca 2021 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.