Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
18 paź 2021, 06:30

Kampania crowdfundingu udziałowego REAKTO oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu

REAKTO to spółka działająca na rynku bezzałogowych statków powietrznych. Rynek dronów stale się rozwija, a według analityków jego wartość ma się podwoić w ciągu najbliższych lat. Polska spółka skupia się na rozwoju autorskiej usługi, która umożliwia loty patrolowe oraz interwencje przy użyciu dronów.

Według danych przygotowanych przez analityków MarketsandMarkets, oczekiwana wartość globalnego rynku dronów w 2026 roku wyniesie ok. 58,4 mld USD w porównaniu do szacunków na koniec bieżącego roku wynoszących 27,4 mld USD. Od 2021 roku w Polsce obowiązują przepisy, które pozwalają odpowiednio przygotowanym firmom przejść procedury certyfikacyjne, umożliwiające wykorzystanie dronów do takich zadań jak dostarczanie paczek, patrolowanie, dozór obiektów, czy liczne analizy i badania.

Polski startup specjalizuje się w tworzeniu i obsłudze systemu szybkiego reagowania zarówno dla agencji ochrony, jak również klientów indywidualnych, aby móc zapewnić skuteczną ochronę mienia. REAKTO, aby przyspieszyć swój rozwój oraz zbudować potrzebną infrastrukturę prowadzi aktualnie kampanię crowdfundingu udziałowego na platformie SmartFunds. W ramach zbiórki chce pozyskać minimum 1,5 mln zł.

O szczegółach trwającej kampanii crowdfundingowej na platformie SmartFunds oraz planach rozwoju na rynku dronów będzie można porozmawiać z prezesem REAKTO, Wojciechem Stawiarskim. Spotkanie odbędzie się poniedziałek, 18 października 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 18 października 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.