INC rozpoczyna publikację newslettera IPO. Będzie w nim informował kiedy nastąpią debiuty spółek na NewConnect
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
18 lut 2021, 17:17

INC rozpoczyna publikację newslettera IPO. Będzie w nim publikował status projektów zmierzających na NewConnect

INC uruchomił newsletter, w którym będzie opisywał status projektów prowadzonych przez grupę kapitałową. Między innymi podaje też planowany termin debiutu na giełdzie obsługiwanych spółek.

4 debiuty możliwe jeszcze w marcu

Najciekawsza jest ostatnia tabela newslettera, w której wymienione są spółki na etapie składania wniosku o dopuszczenie do notowań na GPW.

Wynika z niej, że jeszcze 4 spółki mogą zadebiutować na NewConnect w marcu. Są to DRAGO entertainment, TenderHut, Genomtec i Punch Punk Games. Choć w przypadku tej ostatniej, wniosek dopiero jest przygotowywany.

debiuty INC

Najbliżej debiutu są DRAGO i TenderHut. Obie spółki otrzymały niedawno dostęp do systemu ESPI.

DRAGO enterainment kontynuuje prace nad Gas Station Simulator, której wersja demo spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez graczy. W produkcji są też kolejne tytuły: Food Truck Simulator, Airport Contraband oraz flagowa produkcja Red Frost. W zeszłym roku spółka pozyskała w ramach kampanii crowdinvestingowej łącznie 2 mln zł, które zostały przeznaczone m.in. na rozwój prac nad Winter Survival Simulator. DRAGO jest już bliskie debiutu. Spółka otrzymała dostęp do ESPI, a jej wniosek jest już procedowany przez GPW. Debiut możliwy jest w marcu tego roku, choć ostateczny termin zależy w dużej mierze od Giełdy.

TenderHut, który także otrzymał dostęp do ESPI, jest technologiczną grupą kapitałową. Opiera działalność na trzech filarach: outsourcing, wdrażanie systemów laboratoryjnych oraz venture building. TenderHut zapowiedział szybkie przejście na główny rynek GPW, niedługo po debiucie na NewConnect.

W marcu może zadebiutować też Genomtec, który tworzy innowacyjny, mobilny system diagnostyczny Genomtec ID bazujący na autorskiej technologii SNAAT. Także w następnym miesiącu może wejść na giełdę Punch Punk Games. Spółka opracowuje własne produkcje oraz działa w modelu work for hire, w ramach którego realizuje m.in. gry Drug Dealer VR, Fishing Adventure VR, Yacht Mechanic Simulator, Barn Finders VR, Godzilla VR oraz Eggs VR, których premiery planowane są na ten rok.

W newsletterze znajdziemy też informacje o innych spółkach, które przeprowadzały oferty publiczne. Na rejestrację akcji w KDPW oczekują Olymp, Polkon, Madmind, IronVR oraz Wealthon Fund. Z kolei Mazurska Manufaktura Alkoholi i Sunday Energy złożyły wniosek o rejestrację emisji.

Zapis na newsletter możliwy jest na stronie: http://incsa.pl/newsletter/

Zobacz także: 63 spółki, które planują debiut na NewConnect w 2021 r.

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.