Debiut Road Studio z grupy Movie Games na NewConnect - GPW ustaliło datę
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
07 sty 2022, 14:06

Debiut Road Studio z grupy Movie Games na NewConnect w przyszłym tygodniu

W środę, 12 stycznia 2022 r. zadebiutuje na rynku NewConnect producent Alaskan Truck Simulator, deweloper gier Road Studio. To będzie pierwszy w tym roku debiut na polskiej giełdzie.

Road Studio jest producentem oraz wydawcą gier o tematyce drogi i podróży. Aktualnie trwają prace nad kilkoma produkcjami. Najbardziej zaawansowane prace są nad grą Alaskan Truck Simulator, która pozwoli wcielić się w kierowcę tira przemierzającego niebezpieczne tereny Alaski. Studio pracuje także nad projektem American Motorcycle Simulator. Gra umożliwi podróż z przygodami i wieloma wyzwaniami przez Amerykę legendarną Route 66.
 

Alaskan Truck Simulator

Zobacz także: Road Studio z grupy Movie Games rozpoczyna ofertę publiczną. Spółka zamierza zadebiutować na NewConnect jeszcze w tym roku

Debiut Road Studio na NewConnect już w środę

Spółka w lutym 2021 r. w ofercie publicznej zebrała środki na realizację prac nad kolejnymi projektami o tematyce motoryzacyjnej z motywami podróży i zwiedzania świata. Wcześniej, w 2020 r. Road Studio pozyskało ponad 4 mln zł na dewelopment gier Alaskan Truck Simulator oraz American Motorcycle Simulator i rozpoczęcie prac nad kolejnymi tytułami.

Giełda Papierów Wartościowych podjęła uchwałę o dopuszczeniu do obrotu na rynku NewConnect akcji spółki Road Studio. Pierwszy dzień notowań akcji dewelopera gier wypadnie w środę 12 stycznia 2022 r.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.