Debiut One Solution na NewConnect w przyszłym tygodniu
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
20 sty 2022, 10:35

One Solution, z sektora obsługi wierzytelności, zadebiutuje na NewConnect już w przyszłym tygodniu

Giełda Papierów Wartościowych podjęła uchwałę dopuszczającą do obrotu akcje One Solution i wyznaczyła pierwszy dzień notowań. Spółka zadebiutuje na NewConnect już w poniedziałek, 24 stycznia 2022 r.

One Solution działa w segmencie B2B na rynku wierzytelności. Zajmuje się nabywaniem pakietów wierzytelności gospodarczych pierwotnych i wtórnych oraz windykacją na zlecenia.

„Misją One Solution S.A. jest ponadto usprawnianie płynności finansowej przedsiębiorstw z sektorów B2B. Doświadczenie uzyskane w dotychczasowej działalności pozwala Spółce zaspokajać potrzeby klientów z różnych branż gospodarki, reagować na nowe wyzwania obrotu gospodarczego i oferować zarówno typowe dla windykacji, jak również inne specjalistyczne usługi” - podaje spółka.

Ponadto grupa zajmuje się także nabywaniem i zarządzaniem wierzytelnościami detalicznymi (B2C). Działalność detaliczną prowadzi poprzez spółkę zależną Pro Invest Finanse.

Debiut na NewConnect już w poniedziałek

Dzień pierwszego notowaia akcji One Solution został wyznaczony na poniedziałek 24 stycznia 2022 r. Spółka zadebiutuje na rynku NewConnect.

One Solution będzie notowany pod skróconą nazwą „1SOLUTION” i tickerem „ONE”. Będzie to czwarty debiut na NewConnect w tym roku.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.