Data premiery Cyberpunk 2077, Keanu Reeves, nowy zwiastun i przedsprzedaż - CD PROJEKT ujawnia kluczowe fakty o grze
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
09 cze 2019, 23:52

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077! CD PROJEKT rozpoczyna przedsprzedaż gry, ujawnia datę premiery oraz nowy trailer

Cyberpunk 2077 to według wielu analityków i graczy, najbardziej wyczekiwana gra wszech czasów. Nie bez powodu. CD PROJEKT buduje wokół niej napięcie od 7 lat. Do tej pory było ono budowane stopniowo i trzeba przyznać dość powoli. Teraz jednak, tuż przed targami E3 w Los Angeles, warszawski producent gier zaskoczył i podał naraz dużo ważnych informacji. Znana jest już zarówno data premiery Cyberpunk 2077, jak i zawartość gry w wersji pudełkowej. CD PROJEKT zaprezentował też nowy zwiastun gry oraz uruchomił przedsprzedaż najnowszej produkcji i przede wszystkim poinformował, że pomocnikiem głównego bohatera gry V będzie nikt inny tylko Keanu Reeves.

Data premiery Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077, jednej z najbardziej oczekiwanych gier, odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku. Gra będzie dostępna od razu na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Datę premiery ogłosił Keanu Reeves na targach E3 w Los Angeles. Aktor zagra jedną z postaci w grze. 

- Jakiś czas temu ludzie z CD PROJEKT RED, poprosili mnie bym stał się częścią ich nowego projektu, Cyberpunk 2077. Opowiadali jak tworzą ten szeroki, otwarty świat, z wielowątkową fabułą. Świat, w którym możesz samemu stworzyć unikatowe postaci. Byłem podekscytowany, gdyż zawsze fascynowały mnie takie historie - powiedział Keanu Reeves.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 ma potencjał, żeby być najbardziej dochodową grą w historii przemysłu gier video – Neil Campling, analityk Mirabaud Securities

Nowy trailer Cyberpunk 2077

Jednocześnie z podaniem daty premiery, CD PROJEKT opublikował także nowy filmowy zwiastun Cyberpunk 2077. Poza przedstawieniem nowego spojrzenia na fabułę, ujawnia też postać Johnnego Silverhanda. Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu, legendarnemu rockerboyowi użyczy Keanu Reeves - odtwórca głównej roli w trylogii Matrix, serii John Wick, czy filmie Jony Mnemonic - kultowych już produkcjach kinowych ze świata w stylu cyberpunk.
 

Ruszyła przedsprzedaż Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 można już zamówić w ofercie przedsprzedażowej. Dostępna jest również Edycja Kolekcjonerska. W jej skład wchodzą m.in.: 25-centymetrowa figura przedstawiającą główną postać gry, unikatowy steelbook oraz artbook wydany w twardej oprawie. Zawartość edycji dopełnia specjalne kolekcjonerskie pudełko inspirowane wyglądem megabloków Night City.
 

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż


Więcej szczegółów na temat gry Cyberpunk 2077 będzie podanych w trakcie tegorocznych targów E3 w Los Angeles, które odbywać się będą od 11 do 13 czerwca br. Jedną z zaplanowanych atrakcji będą zamknięte pokazy rozgrywki na żywo dla przedstawicieli mediów i partnerów biznesowych.Wszyscy odwiedzający E3 będą mogli natomiast zobaczyć nowe fragmenty z gry na stoisku zlokalizowanym w South Exhibit Hall. Warto też śledzić oficjalne konta gry na Facebooku i Twitterze - będą tam podawane najświeższe informacje.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 został zapowiedziany przez CD PROJEKT 7 lat temu. Co wiemy o najdroższej produkcji w historii polskiej branży gier

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.