Marzec miesiącem premier od PlayWaya. Dzisiaj we wczesnym dostępie debiutuje gra The Tenants
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
25 mar 2021, 06:30

Marzec miesiącem premier od PlayWaya. Dzisiaj we wczesnym dostępie debiutuje gra The Tenants

Dzisiaj odbędzie się premiera gry The Tenants w formule wczesnego dostępu. Tytuł jeszcze przed debiutem został znakomicie przyjęty przez graczy.

Marzec stoi pod znakiem premier z grupy PlayWay. W połowie marca zadebiutował horror Lust from Beyond, a w ubiegłym tygodniu premiery doczekał się Mr. Prepper. Dzisiaj ukaże się natomiast gra The Tenants we wczesnym dostępie. Jeszcze przed jej premierą, udostępniono bezpłatną wersję produkcji (free trial), który został najlepiej przyjętym prologiem w grupie PlayWay. The Tenants otrzymał do tej pory 94,5% pozytywnych ocen z blisko 2 tys. recenzji na Steamie.

The Tenants to nie jedyna dzisiejsza premiera w grupie PlayWay. Również spółka Polyslash pokaże pełną wersję gry Mech Mechanic Simulator. Kalendarz premier PlayWaya jest dostępny TUTAJ.

Zobacz także: Mr. Prepper zalicza 3 najlepsze otwarcie sprzedaży w historii Grupy PlayWay

Kolejna premiera w grupie PlayWay

PlayWay zapewnia graczom ciekawe premiery w tym miesiącu. Pierwszą z nich była gra od Movie Games, czyli Lust from Beyond. Następnie zadebiutowała długo wyczekiwana produkcja Mr. Prepper, która w zaledwie 12 godzin od premiery zwróciła poniesione koszty na produkcję oraz marketing. 3 dni po premierze PlayWay poinformował o liczbie sprzedanych egzemplarzy – przekroczyła ona 61 tys. kopii.

Mr. Prepper był trzecią najlepszą premierą w historii PlayWaya, zaraz po House Flipperze oraz Car Mechanic Simulator 2018. Dzisiaj na Steamie debiutuje kolejna gra z grupy, która może odnieść sukces. Studio odpowiedzialne za produkcję tytułu Ancient Forge Studio, natomiast wydawcą jest Frozen District. Spółka powinna być już znana graczom właśnie z produkcji House Flippera.

O nadchodzącym sukcesie mogą świadczyć chociażby pierwsze oceny graczy zamieszczone na Steamie. 2 tygodnie temu udostępniono free trial The Tenants, czyli darmową wersje tytułu. W tym czasie peak graczy przekroczył 1,9 tys. osób. Wystawiono blisko 2 tys. recenzji, z których aż 94,5% jest pozytywnych. Jest to najlepiej przyjęty prolog gry w grupie PlayWay. Na dzień przed premierą The Tenants jest na 39 miejscu Global Top Wishlist Steam.

The Tenants Steam

The Tenants to oczywiście kolejny symulator, gdzie gracz kupuje nieruchomości, odnawia je i wynajmuje lokatorom. Nie obędzie się bez trudności – lokatorzy mogą być nieznośni dla sąsiadów, a my jako zarządcy musimy ich okiełznać. Na razie gra trafia do wczesnego dostępu. Jak zapowiedziano na Steamie, ta formuła może być dostępna przez rok albo dłużej. Tym samym jak na razie tytuł zapewni graczom rozrywki na kilkanaście godzin. Twórcy gry oferują 15 różnych wydarzeń, które mogą mieć miejsce w naszych lokalach oraz 4 rodzaje lokatorów.

„The Tenants oferuje rozgrywkę w otwartym świecie, dlatego trudno jest oszacować, kiedy prace nad nią faktycznie się zakończą. Najbardziej zależało nam na zbudowaniu solidnych podstaw i upewnieniu się, że podstawowa rozgrywka jest przyjemna sama w sobie. Opierając się na opiniach uczestników zamkniętej bety, z dumą przyznajemy, że zmierzamy w dobrym kierunku - już na tym etapie gra zapewnia mnóstwo rozrywki, a treści wystarczy, by zająć gracza przez kilkanaście godzin. Zdecydowaliśmy się wypuścić grę we wczesnym dostępie, aby utrzymać nasze bliskie relacje ze społecznością graczy” – czytamy na Steamie.

The Tenants

Zobacz także: Movie Games podsumowuje premierę gry Lust from Beyond i zdradza dalsze plany dotyczące najnowszego tytułu

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.