Movie Games prezentuje Drug Dealer Simulator 2
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
17 paź 2022, 18:38

Movie Games prezentuje Drug Dealer Simulator 2

O planach produkcji drugiej części Drug Dealer Simulator od Movie Games wiemy już od dawna. Dzisiaj spółka zaprezentowała pierwszy trailer tytułu.

16 kwietnia 2020 roku odbyła się premiera gry Drug Dealer Simulator od Movie Games, która w czasie pandemii odniosła spory sukces. W kilkanaście dni od debiutu sprzedano 100 tys. kopii tytułu, a spółka zdecydowała się na kontynuację. Już w ubiegłym roku ogłoszono prace nad drugą częścią i dodatkowo o zawarciu umowy z Gaumont Television. Na jej mocy polska firma może wykorzystać znak towarowy serialu Narcos.

Jak informowano jeszcze na początku roku, „druga część ma zaoferować graczom większy świat, osadzony w większym settingu, dodane zostaną nowe mechaniki. Dwójka powinna być przystępniejsza dla każdego gracza, ale fabularnie będzie połączona z jedynką”. Dzisiaj Movie Games opublikował pierwszy trailer gry.

Zobacz także: Steam wprowadza zmiany w zestawieniu globalnych bestsellerów platformy. Pierwsze miejsca na liście okupują gry free-to-play

Kolejna zapowiedź od Movie Games

Drug Dealer Simulator, obok Gas Station Simulator, jest uznawany za sukces grupy Movie Games. W tym roku mieliśmy oczekiwać kulminacji premier od spółki, jednak na razie wydano jedynie Mythbusters: The Game, Fire Commander oraz Food Truck Simulator. Ponadto, okazały się one przeciętnymi debiutami, które nie odbiły się szerokim echem na rynku.

W tym roku nie powinniśmy spodziewać się już premiery Winter Survival z portfolio DRAGO entertainment, ponieważ zdecydowano się na zmianę daty. Natomiast na 7 grudnia została zaplanowana premiera długo wyczekiwanej gry Alaskan Truck Simulator od Road Studio.

Dzisiaj Movie Games odsłoniło po raz pierwszy szczegóły projektu drugiej części Drug Dealer Simulator. Jak już zapowiadano wcześniej, ma to być większy tytuł w porównaniu do „jedynki“, oferujący zdecydowanie większy świat. Dodatkowo, w grze zostanie wykorzystane znane IP Narcos, czyli serialu Netflixa.

Oprócz prac nad Drug Dealer Simulator 2, inne studio z grupy, Exiles Studio przygotowuje grę Drug Dealer Manager. Będzie ona skierowana właśnie do odbiorców pierwszej części tytułu.

Notowania Movie Games

MOVIE GAMES WYKRES kopia

Zobacz także: Nowa strategia CD PROJEKT może rozpocząć short squeeze na akcjach spółki. Fundusze grające na spadek akcji producenta Wiedźmina w opałach

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.