4,8 mln wyświetleń trailera Cyberpunk 2077 w 30 godzin! Opinie i komentarze o nowej produkcji CD PROJEKT | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Anna Mazurek
12 cze 2018, 07:27

4,8 mln wyświetleń trailera Cyberpunk 2077 w 30 godzin! Opinie i komentarze o nowej produkcji CD PROJEKT

Po blisko 5 latach, CD PROJEKT na targach E3 w Los Angeles pokazał drugi trailer swojej nowej gry Cyberpunk 2077. Co ważniejsze, zaprezentowany zwiastun gry nie był zwykłą animacją komputerową tylko został wyrenderowany z silnika gry. Zainteresowanie i ciekawość fanów rośnie. Sprawdzamy jakie są pierwsze opinie i komentarze branży gamingowej dotyczące nowego trailera Cyberpunk 2077. W niecałe 30 godzin od udostępnienia nowy trailer gry zaliczył 4,8 mln wyświetleń tylko na oficjalnym kanale gry na YouTube.

Fani "RED-ów” nareszcie doczekali się nowego trailera Cyberpunk 2077. Pokaz w Los Angeles odbył się na samym końcu konferencji Microsoft i wzbudził duże zainteresowanie. Twórcy Wiedźmina mieli mocne wejście. Na sam koniec prezentacji, kiedy wszyscy tracili już nadzieję, uruchomił się ekran na którym rozpoczęło się hakowanie prezentacji i ładowanie nowego trailera.

Zobacz także: CD PROJEKT pokazał nowy trailer gry Cyberpunk 2077 na targach E3 w Los Angeles

Dziś po rozpoczęciu części targowej E3 w Los Angeles możemy spodziewać się więcej szczegółów na temat najnowszej produkcji CD PROJEKT. Spółka zaprezentuje także gameplay w zamkniętych pokazach dla zaproszonych mediów.

Natomiast w mediach branżowych (i nie tylko) już pojawiają się pierwsze opinie i komentarze dotyczące nowego trailera Cyberpunk 2077. Oto najciekawsze z nich.

The Verge: Cyberpunk 2077 wygląda niesamowicie

Amerykański serwis piszący o nowych technologiach nie szczędził słów uznania dla nowego trailera Cyberpunk 2077. Oczywiście podkreślił to, jak długo fani musieli czekać na nowy zwiastun od CD PROJEKT. Jednocześnie docenił pracę twórców gry Wiedźmin.

- Nowy świat, który jest budowany, wygląda fantastycznie – czytamy na stronie The Verge.

ggff

Trustedreviews: Wygląda oszałamiająco

Tego samego zdania był serwis Trustedreviews:

- Na targach E3 2018 został pokazany nowy trailer z silnika gry i wygląda na to, że szykuje się coś specjalnego. Kreatywność studia i przywiązanie uwagi do szczegółów ujawnia się we wspaniałym świecie Cyberpunka przedstawionym w nowym trailerze – czytamy na stronie Trustedreviews.

Polygon: Trailer pokazuje jasną, błyszczącą, futurystyczną metropolię, mającą także swoją ciemną stronę

Serwis Polygon - w swoim nagraniu video - szczegółowo analizuje nowy zwiastun Cyberpunk 2077. Wnioskuje, że akcja gry będzie się toczyć w 9 miastach. Natomiast rozległość przedstawionego świata ma być bardzo duża.

Zwraca także uwagę na występujące strajki przeciwko korporacjom i wymienia po kolei pojawiające się w trailerze loga największych firm: paramilitarnej – Arasaka, transportowej – Orbital Air, medycznej – Trauma Team International. Nie zapomniał też wskazać ciemnej strony świata Cyberpunk 2077, czyli przemocy i gangów.

Gamespot: krótki trailer, ale słodki

Jak podkreśla Gamespot, Cyberpunk 2077 jest najbardziej wyczekiwaną grą na targach E3 2018. Opinia serwisu o nowym zwiastunie gry jest pozytywna, mimo że był on dosyć krótki.

- To był krótki trailer, ale z pewnością słodki. Jasne i intensywne detale gry dają nowe życie miastu przyszłości. Oczekujemy, że będzie tam mnóstwo wciągających historii.
 

bar

Eurogamer: To była duża sensacja, na którą czekaliśmy od lat

To kolejny branżowy serwis doceniający pracę redów. Eurogamer był zachwycony światem przedstawionym w nowym trailerze Cyberpunk 2077.

- Świat Cyberpunk 2077, który widzieliśmy w trailerze, był wspaniały: brudny, punkowy, sci-fi i brutalny. Jednak to był filmowy zwiastun. Nie wiemy dokładnie, jak będzie wyglądała gra, ale już niedługo się to zmieni, bo rozpoczną się oficjalnie targi E3.

Na swoim kanale Youtube Eurogamer zrobił szczegółową analizę nowego trailera Cyberpunk 2077. Nagranie cieszy się dużą popularnością. Ma już ponad 23 tys. wyświetleń.

Gamerant: Nowy zwiastun zostawił widzów z uczuciem niedosytu

Znany serwis branżowy podkreśla, że nowy trailer Cyberpunk 2077 trwał tylko niecałe 2 minuty i nie zaspokoił ciekawości fanów. Natomiast wskazuje też, że CD PROJEKT umieścił w zwiastunie tak dużo szczegółów gry, jak się tylko da zmieścić w tych 90 sekundach.

- Pokazano mnóstwo różnych scen. Pojawiło się tam ponad 100 postaci, od taksówkarza po cyber-ćpunów – czytamy na stronie Gamerant.

Gamerant oczekuje, że spółka ujawni więcej szczegółów dotyczących Cyberpunk 2077 i zaprezentuje także na targach E3 gameplay gry.

Jak widać pierwsze opinie branży gamingowej o nowym trailerze Cyberpunk 2077 są bardzo pozytywne. Zainteresowanie fanów cały czas rośnie. Publiczność czeka na więcej szczegółów i liczy, że CD PROJEKT na targach E3 2018 pokaże także gameplay gry. Będziemy zatem na bieżąco informować w kolejnych artykułach o nowych szczegółach dotyczących Cyberpunk 2077.

Zobacz także: Adam Kiciński, prezes CD PROJEKT: O tym jak przebiega praca nad grami Cyberpunk 2077, GWINT i dalszych planach odnośnie gry Wiedźmin

Capture

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.