CD PROJEKT zaprezentował gameplay Cyberpunk 2077. Gra zbiera pozytywne komentarze i oceny z całego świata | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Anna Mazurek
13 cze 2018, 01:29

CD PROJEKT zaprezentował gameplay Cyberpunk 2077. Gra zbiera pozytywne komentarze i oceny z całego świata

Wczoraj na targach E3 w Los Angeles CD PROJEKT zorganizowało spotkania z mediami i partnerami biznesowymi. Spółka zaprezentowała po raz pierwszy fragmenty gameplay’a gry Cyberpunk 2077. Spotkania były zamknięte i nagranie próbnej rozgrywki nie zostało udostępnione w sieci. Sprawdzamy jakie są pierwsze wrażenia branży gamingowej na nową produkcję „RED-ów”.

Nowe! CD PROJEKT zrobił ukłon w stronę graczy i pokazał światu gameplay gry Cyberpunk 2077

Gameplay Cyberpunk 2077 na targach E3

Wczoraj rozpoczęła się oficjalna część targów E3 w Los Angeles. CD PROJEKT na ten dzień zaplanował zamknięte spotkania z mediami i partnerami biznesowymi. Cała branża gamingowa, po weekendowej prezentacji nowego trailera Cyberpunka 2077, z niecierpliwością czekała co jeszcze na targi przygotowali twórcy Wiedźmina.

Zobacz także: CD PROJEKT pokazał nowy trailer gry Cyberpunk 2077 na targach E3 w Los Angeles

Pierwsze spotkania ruszyły o godzinie 11:00 czasu kalifornijskiego. Udział w pokazie za zamkniętymi drzwiami wzięły najpopularniejsze serwisy gamingowe na całym świecie, piszące w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, chińskim, japońskim i koreańskim. To pokazuje jak dużym zainteresowaniem cieszy się CD PROJEKT i jego najnowsza gra.

cyberpunk2077_gotta_know_where_to_look_rgb-1024x576

Czym jest gra Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 to klasyczny RPG, ale rozgrywany inaczej niż Wiedźmin 3, bo w pierwszej osobie. Ostatecznie rozwiały się wątpliwości, że nie będzie to strzelanka (FPS). Główny bohater to V, którego można dowolnie modyfikować.
 

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.