CD PROJEKT zrobił krok w stronę fanów i pokazał gameplay Cyberpunk 2077
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
27 sie 2018, 23:10

CD PROJEKT zrobił ukłon w stronę graczy i pokazał światu gameplay gry Cyberpunk 2077

Fani gry Cyberpunk 2077 i inwestorzy z całego świata wreszcie się doczekali. CD PROJEKT opublikował oficjalny gameplay z najnowszej produkcji, nad którą pracuje. To ten sam gameplay, który za zamkniętymi drzwiami był prezentowany dziennikarzom w trakcie targów E3 w Kalifornii. Całe nagranie to 48 minut rozgrywki, w trakcie których główna bohaterka V realizuje misje.

Redzi już na wstępie zaznaczyli, że opublikowany został materiał roboczy i nie reprezentuje on jeszcze ostatecznego efektu jaki ma sprawiać gra.

Gameplay Cyberpunk 2077

Pomimo, że to nie jest jeszcze ostateczny efekt pracy CD PROJEKT, zaprezentowana rozgrywka została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Pod Wideo na YouTube "sypią" się pozytywne oceny i komentarze.

Szef studia CD PROJEKT RED Adam Badowski powiedział, że "Wideo, które dziś opublikowaliśmy pochodzi z gry znajdującej się głęboko w fazie produkcji. Początkowo podjęliśmy decyzję, że Cyberpunka zobaczą tylko przedstawiciele mediów. Podjęliśmy ją dlatego, że wiele materiałów i mechanik, z których korzystamy w roboczej wersji gry najprawdopodobniej ulegnie modyfikacjom do czasu premiery. Interfejs gry, sposób w jaki zachowuje się broń (i jak wpływają na nią statystyki postaci), netrunning, fizyka prowadzenia pojazdów – to tylko niektóre z długiej listy rzeczy w fazie testów. Miejscowe problemy z animacją, niefinalna mimika twarzy postaci, wczesne wersje pokazanych lokacji – wszystko to sprawiło, że woleliśmy poczekać z pokazaniem Cyberpunka najszerszej z publiczności – graczom."

Zobacz także: Fani z całego świata rozczarowani. Gameplay Cyberpunk 2077 od CD PROJEKT na targach Gamescom znów tylko za zamkniętymi drzwiami

Publikacja gameplaya wydaje się być ewidentnym ukłonem w stronę graczy, którzy nie kryli rozczarowania po tym, jak się okazało, że grę Cyberpunk 2077 na targach Gamescom znowu będzie można zobaczyć jedynie za zamkniętymi drzwiami.
 

Cyberpunk 2077 to w tej chwili kluczowy projekt warszawskiego producenta gier. Spółka pracuje nad grą od ponad 5 lat. Jest to najambitniejszy projekt w historii spółki, który obecnie w największym stopniu odpowiada za jej wycenę. Od komercyjnego sukcesu tej gry będzie zależeć dalszy rozwój wydarzeń na akcjach CD PROJEKT. Produkcja wydaje się idealnie trafiać w gusta anglojęzycznych odbiorców i nastroje społeczne.

Zobacz także: Trailer Cyberpunk 2077 w trzy dni zaliczył więcej wyświetleń niż Wiedźmina 3 w cztery lata

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.