CD PROJEKT rozczarował fanów na targach Gamescom. Gameplay Cyberpunk 2077 znów tylko za zamkniętymi drzwiami
Obrazek użytkownika Anna Mazurek
21 sie 2018, 16:49

Fani z całego świata rozczarowani. Gameplay Cyberpunk 2077 od CD PROJEKT na targach Gamescom znów tylko za zamkniętymi drzwiami

Po wydarzeniach na targach E3 inwestorzy i fani z całego świata z niecierpliwością oczekiwali,CD PROJEKT zaprezentuje gameplay Cyberpunk 2077 na targach Gamescom. Niestety tym razem się rozczarowali. Fragmenty rozgrywki najnowszej produkcji „Redów” zostaną pokazane znów za zamkniętymi drzwiami. Zobaczą je tylko partnerzy biznesowi i dziennikarze.

Tweet „aktualizacja systemu” Cyberpunk 2077

Już od wczoraj na koncie Cyberpunk 2077 był przypięty tweet z „aktualizacją systemu” najnowszej gry CD PROJEKT. Status aktualizacji zmienił się o godz. 14:30 na „gotowy”, a już pół godziny później wszyscy mogli obejrzeć transmisję targów Gamescom 2018 na żywo z Kolonii, w Niemczech.

Zobacz także: CD PROJEKT zrobił ukłon w stronę graczy i pokazał światu gameplay gry Cyberpunk 2077


Zobacz także: CD PROJEKT powołuje spółkę Spokko i wchodzi w segment gier mobilnych. Wreszcie doczekamy się Wiedźmina i GWINT-a na telefon? 

Rozczarowana publiczność

Publiczność z całego świata liczyła, że w końcu zobaczy gameplay Cyberpunk 2077, który już został pokazany mediom na targach E3 w Los Angeles. Jednak podczas transmisji można było obejrzeć tylko wywiad z dyrektorem projektowym, Kylem Rowley’em.

Od razu obok transmisji w komentarzach pojawiły się wpisy wielu fanów, którzy jasno i otwarcie chcieli wyrazić swoje rozczarowanie tym, co usłyszeli. Fragmenty wywiadu z przedstawicielem CD PROJEKT możesz obejrzeć TUTAJ.

Gameplay Cyberpunk 2077 tylko za zamkniętymi drzwiami

Przypominamy, że na targach E3 w Los Angeles gameplay Cyberpunk 2077 mogli już zobaczyć dziennikarze i partnerzy biznesowi CD PROJEKT. Dlatego inwestorzy i gracze z całego świata myśleli, że tym razem spółka zaprezentuje fragmenty rozgrywki najnowszej produkcji także szerokiej publiczności.

Niestety, jak wynika z informacji podanych przez Kyle’a Rowley’a, na targach Gamescom 2018 gameplay Cyberpunk 2077 znów mogli obejrzeć tylko wybrane osoby za zamkniętymi drzwiami, z tą różnicą że, demo było nieco zaktualizowane w stosunku do poprzedniej wersji.

Fani zniecierpliwieni

Do tej pory z targów E3 oficjalnie znany był tylko trailer Cyberpunk 2077. Nagranie cieszyło się dużą popularnością, a pierwsze komentarze i opinie o nowej produkcji CD PROJEKT były bardzo pozytywne. Nic więc dziwnego, że publiczność z całego świata nie mogła się doczekać, żeby zobaczyć na własne oczy elementy rozgrywki Cyberpunk 2077. Ta informacja była też istotna z punktu widzenia postępów prac nad grą i dynamiką prowadzonej kampanii promocyjnej. Ewidentnie w tym momencie dynamika została utracona.

Zobacz także: 4,8 mln wyświetleń trailera Cyberpunk 2077 w 30 godzin! Opinie i komentarze o nowej produkcji CD PROJEKT 

Wszystko wskazuje na to, że inwestorzy i gracze muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. CD PROJEKT cały czas nie poinformował, kiedy oficjalnie zaprezentuje szerokiej publiczności gameplay Cyberpunk 2077. Nie znamy również dokładnej daty premiery gry CD PROJEKT. Na razie więc fani mogą jedynie śledzić i ufać recenzjom i opiniom mediów branżowych.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.