Poranny przegląd prasy: 08 paździermika 2014 r.- zjazd pod kreskę… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
08 paź 2014, 05:15

Poranny przegląd prasy: 08 paździermika 2014 r.- zjazd pod kreskę…

04fee7e480ef31ff18dd7b4feb43c08b,37,1,8-0-985-554-0Czerwień zdominowała rynki w Europie. WIG praktycznie cały dzień spędził pod kreską. Z WIGu20 najmocniej tracili udziałowcy PGNiG (-2,77%) oraz Synthosu (-2,03%).W tej grupie drożały jedynie papiery Asseco (+0,02%) i LPP (+2,57%).

mWIG40, zakończył dzień ze stratą sięgającą 0,35%. Najmocniejszej przecenie uległy papiery InterCars (-3,91%).W ocenie analityków z uwagi na wysoki poziom...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.