Poranny przegląd prasy 10Grudnia 2015 - jazda w dół kontynuowana. Gdzie będzie jej koniec??? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
10 gru 2015, 05:15

Poranny przegląd prasy 10Grudnia 2015 - jazda w dół kontynuowana. Gdzie będzie jej koniec???

Neutralne otwarcie notowań próba odbicia na początku wczorajszej sesji dawały podstawy do lekkiego optymizmu i niejednego zagoniła w przysłowiowy kozi róg. Po kilkudziesięciu minutach handlu sytuacja wróciła do „normy".WIG20 ustanowił nowy sześcioletni dołek (1769 pkt. – intraday). Od początku roku indeks zanurkował już o 23 proc. Tylko w grudniu stracił  7,9 proc. kreśląc grubą czerwoną krechę pod słowem BESSA….Na ostatnie 13 sesji aż 11...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.