Poranny przegląd prasy 16 Grudnia 2015 - powrót marnotrawnego stada byków?? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
16 gru 2015, 05:12

Poranny przegląd prasy 16 Grudnia 2015 - powrót marnotrawnego stada byków??

We wtorek wzrosty zanotowały wszystkie najważniejsze indeksy naszego rynku. . Do końca dnia to kupujący kontrolowali sytuację na warszawskim parkiecie. Papiery wczorajszego debiutu Lokum Deweloper  podrożały o ponad 4 proc. chociaż w ciągu dnia były przeceniane nawet 16 proc. Naszą giełdę wspierało we wtorek otoczenie. Świetną sesję mają za sobą europejskie indeksy. DAX, CAC, IBEX i MIB zyskały około 3%, w Turcji wzrosty przekraczały...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.