Poranny przegląd prasy 18 Marca 2016 r.- byki wykorzystały wcześniej przygotowany grunt… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
18 mar 2016, 04:50

Poranny przegląd prasy 18 Marca 2016 r.- byki wykorzystały wcześniej przygotowany grunt…

Gołębie wyznania Rezerwy Federalnej wspierają pozytywne nastroje na rynkach finansowych. Wcześniej polityka pieniężna została złagodzona przez Chiny oraz Japonię. Dane dotyczące polskiej gospodarki potwierdzają stabilne ożywienie. Wczoraj powyżej oczekiwań wypadły dane o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej.

WIG20 zyskał w czwartek ponad 2 proc. Motorem napędowym był KGHM. Akcje miedziowego giganta zyskały ponad 5 proc. Inne europejski rynki kończyły dzień pod kreską....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.