Poranny przegląd prasy 18 Marca 2016 r.- byki wykorzystały wcześniej przygotowany grunt… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
18 mar 2016, 04:50

Poranny przegląd prasy 18 Marca 2016 r.- byki wykorzystały wcześniej przygotowany grunt…

Gołębie wyznania Rezerwy Federalnej wspierają pozytywne nastroje na rynkach finansowych. Wcześniej polityka pieniężna została złagodzona przez Chiny oraz Japonię. Dane dotyczące polskiej gospodarki potwierdzają stabilne ożywienie. Wczoraj powyżej oczekiwań wypadły dane o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej.

WIG20 zyskał w czwartek ponad 2 proc. Motorem napędowym był KGHM. Akcje miedziowego giganta zyskały ponad 5 proc. Inne europejski rynki kończyły dzień pod kreską....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.