Poranny przegląd prasy 24 czerwca 2016 r. - Brexitu nie będzie?…. przynajmniej w ocenie rynków finansowych i bukmacherów. Z rana nie jest już to takie pewne… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
24 cze 2016, 04:57

Poranny przegląd prasy 24 czerwca 2016 r. - Brexitu nie będzie?…. przynajmniej w ocenie rynków finansowych i bukmacherów. Z rana nie jest już to takie pewne…

Na rynkach dominuje bardzo dobry sentyment objawiający się soczystą zielenią na wszystkich ważniejszych parkietach Europy. Opcja Bremain zaczyna być konsumowana…

WIG20 zyskał 1,68% i po raz pierwszy od 16 maja zamknął sesję powyżej psychologicznej granicy 1850 punktów. Liderami indeksu były banki. Alior zyskał 4,8%, BZ WBK 4,5%, a PKO BP 3,1%. 1,6% stracił Bank Pekso.

Drożały m.in. papiery CI Games (+7,3%),...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.