Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 06 listopada 2015r. - zbliżamy się do minimum trendu… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
07 lis 2015, 04:50

Weekendowe rozterki Klanu Strefowiczów 06 listopada 2015r. - zbliżamy się do minimum trendu…

Szanse na kontynuację trendu spadkowego wyraźnie rosną. WIG20 rozpoczął piątkową sesję z poziomu 2040 pkt. Niedźwiedzie wzmocniły ataki i bardzo szybko przejęły kontrolę nad parkietem. Na półmetku sesji indeks tracił 0,5 proc. krążąc w okolicach 2030 pkt. Najsłabsze było PGNiG, które  w reakcji na gorsze od ubiegłorocznych dane za III kwartał notowania spadały nawet o ponad 6 proc. do 6,24 zł. Zysk netto spółki spadł w III kw. do 291 mln zł z 616 mln zł i był niższy od średniej prognoz rynkowych na poziomie 512,7 mln zł. Spółka obniżyła prognozę...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.