DRAGO entertainment - prezentacja spółki, omówienie projektów i kampanii crowdfundingowej [WIDEO Z WEBINARU]
Obrazek użytkownika Webinary
22 lis 2019, 17:29

[WIDEO Z WEBINARU] DRAGO entertainment - prezentacja spółki, omówienie projektów i kampanii crowdfundingowej

W imieniu zarządu DRAGO entertainment, spółki, która prowadzi kampanię crowdfundigową na platformie Smartfunds, zapraszamy do zapoznania się z wideo z webinaru, w czasie którego przedstawiciele spółki przedstawili działalność studia, omówili założenia i cele nowej strategii oraz kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds. W czasie webinaru zaprezentowane zostały też szczegóły realizowanych projektów – w tym 5 symulatorów oraz gry FPS/survival Frostfall.

Kontynuacja kampanii DRAGO entertainment - ostatnia szansa na zapis do 5 grudnia

DRAGO entertainment, producent i deweloper gier PC, w pierwszym etapie kampanii crowdfundingowej pozyskała 0,87 mln zł osiągając tym samym wyznaczony cel minimum niezbędny do dojścia emisji do skutku. Środki te zostaną wykorzystane przez studio do realizacji strategii, której najważniejszymi punktami są produkcja pięciu symulatorów rocznie i średniobudżetowej gry FPS/Survival.

Dzięki osiągnięciu celu minimum, kampania kontynuowana będzie do 5 grudnia 2019 roku za pośrednictwem platformy Smartfunds. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://drago.smartfunds.pl/

dodatkowe_Drago_banners_750_200

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.