"Konsekwentnie stawiamy na rozwój międzynarodowy - terminowo wchodzimy na pierwsze rynki zagraniczne" - Czat z Marcinem Halickim, Prezesem Zarządu BRASTER | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
07 lip 2017, 12:00

"Konsekwentnie stawiamy na rozwój międzynarodowy - terminowo wchodzimy na pierwsze rynki zagraniczne" - Czat z Marcinem Halickim, Prezesem Zarządu BRASTER

Od poniedziałku ruszają zapisy na akcje spółki BRASTER. Notowany na głównym rynku GPW producent unikalnego urządzenia do samodzielnego badania piersi chce pozyskać środki z emisji akcji na globalny rozwój spółki. Poza ekspansją zagraniczną, Braster planuje zaoferować na arenie międzynarodowej unikalne rozwiązania w ramach zaawansowanej platformy telemedycznej. Zapraszamy na czat z Marcinem Halickim, Prezesem Braster S.A., podczas którego zostaną omówione wszystkie zagadnienia związane z publiczną ofertą akcji, a także plany dalszego rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w środę, 12 lipca 2017 r., o godz. 12:30.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z z Prezesem Zarządu Braster S.A. Marcinem Halickim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, publicznej oferty akcji i planów dalszego rozwoju spółki. Spotkanie rozpocznie się w środę, 12 lipca 2017 r., o godz. 12:30. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.