Wyniki UNIMOT za III kwartał 2017 r. lepsze niż w ubiegłym roku - zapraszamy na czat z prezesem zarządu spółki, Robertem Brzozowskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
15 lis 2017, 13:54

Wyniki UNIMOT za III kwartał 2017 r. lepsze niż w ubiegłym roku - zapraszamy na czat z prezesem zarządu spółki, Robertem Brzozowskim

UNIMOT jest spółką giełdową, specjalizującą się w obrocie paliwami płynnymi, gazowymi i energią elektryczną Spółka zanotowana rekordowe przychody za I półrocze 2017 r. Już 16 listopada 2017 r. poznamy jej raport i wyniki finansowe za III kwartał 2017 r. Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Robertem Brzozowskim, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych oraz o planach dalszego rozwoju Grupy Unimot. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 listopada 2017 r. o godz. 13:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 20 listopada 2017 r., o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.