Rusza IPO spółki OncoArendi Therapeutics - zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Marcinem Szumowskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
16 mar 2018, 10:15

Rusza IPO spółki OncoArendi Therapeutics - zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Marcinem Szumowskim

OncoArendi Therapeutics to firma biotechnologiczna specjalizująca się w poszukiwaniu, rozwoju i komercjalizacji nowych leków stosowanych w terapii chorób układu oddechowego i nowotworów. W ramach rozpoczętego IPO, spółka chce pozyskać od 53 mln PLN do 66 mln PLN netto. Zapisy na akcje dla inwestorów indywidualnych będą trwały od 19 do 27 marca. Zapraszamy na czat z prezesem zarządu spółki Marcinem Szumowskim, na którym rozmawiać będziemy o trwającej publicznej ofercie akcji, planach wykorzystania pozyskanych środków oraz dalszej strategii działania. Start w środę, 21 marca 2018 r., o godz. 12:00.

Model biznesowy OncoArendi Therapeutics S.A. polega na odkrywaniu i rozwoju nowych cząsteczek terapeutycznych, a następnie sprzedaży praw do opracowanych leków koncernom farmaceutycznym. OncoArendi Therapeutics prowadzi badania nad nowymi lekami drobnocząsteczkowymi w dwóch obszarach terapeutycznych: w zakresie chorób układu oddechowego związanych z procesem zapalnym i włóknieniem tkanek oraz w obszarze immunoonkologii.

Najbardziej zaawansowaną cząsteczką spółki jest związek OATD-01 wykazujący działanie przeciwzapalne oraz hamujące patologiczne zmiany w płucach. W październiku 2017 roku OncoArendi Therapeutics rozpoczęła badania kliniczne pierwszej fazy, typu „First in Human” związku OATD-01, które są prowadzone w wyspecjalizowanym ośrodku klinicznym w Niemczech.

W obszarze immunoonkologii najbardziej zaawansowaną cząsteczką, nad którą pracuje spółka, jest OATD-02. To nowy potencjalny lek do zastosowania w immunoterapii wielu typów nowotworów. Obecnie cząsteczka jest w fazie rozwoju przedklinicznego (badania toksykologiczne w standardzie GLP).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Cele emisji akcji

Celem przeprowadzenia oferty jest pozyskanie środków finansowych niezbędnych do realizacji prac badawczych i rozwojowych w obecnie prowadzonych i planowanych przez OncoArendi projektach badawczych do momentu ich komercjalizacji (podpisania umów partneringowych i licencyjnych) na etapie przełomu I i II fazy badań klinicznych.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 21 marca 2018 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

 

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zarząd spółki opowiada o modelu biznesowym, prowadzonych badaniach i trwającym IPO

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.