Scope Fluidics wchodzi w kluczową fazę projektu PCR|ONE – zapraszamy na czat z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
24 lip 2018, 13:25

Scope Fluidics wchodzi w kluczową fazę projektu PCR|ONE – zapraszamy na czat z zarządem spółki

Scope Fluidics jest inkubatorem start-upów technologicznych. Zajmuje się rozwojem innowacyjnych projektów w obszarze diagnostyki i ochrony zdrowia. Spółka jest na etapie zaawansowanych poszukiwań doradcy transakcyjnego, który pomoże sprzedać urządzenie PCR|ONE globalnemu partnerowi z branży medycznej. Wartość transakcji w tej branży (w przypadku sprzedaży technologii) sięga często kilkuset mln USD. Docelowo co najmniej połowa środków ze sprzedaży projektu ma być wypłacona w postaci dywidendy. W lipcu do rady nadzorczej firmy dołączył wiceprezes AstraZeneca Pharma Poland – dr. Patryk Mikucki, który wesprze Spółkę w obszarze rozwoju międzynarodowego.

Zapraszamy na czat inwestorski z przedstawicielami spółki Scope Fluidics, prezesem zarządu Piotrem Garsteckim oraz członkiem zarządu Szymonem Rutą, na którym rozmawiać będziemy o planach komercjalizacji urządzenia PCR|ONE, dalszych etapach prac w rozwoju projektów firmy, zwłaszcza systemu PCR|ONE i BacterOMIC, a także o perspektywach rozwoju rynku diagnostyki molekularnej PoC (point of care) i współczesnym globalnym problemie jakim są zakażenia i lekooporność bakterii. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 26 lipca 2018 r. o godz. 13:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 26 lipca 2018 r., o godz. 13:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.