Czat inwestorski Legimi S.A. przejęcie i emisja obligacji
Obrazek użytkownika Czaty
06 lis 2018, 09:41

"Przejęcie Readfy GmbH daje nam podwójne synergie" - zapraszamy na czat z Mikołajem Małaczyńskim, prezesem zarządu Legimi S.A.

30 października rozpoczęły się zapisy na obligacje Legimi S.A., spółki która pierwsza w Polsce postanowiła stworzyć „Spotify dla e-książek”. Użytkownicy w zamian za opłatę abonamentową uzyskują dostęp do cyfrowej biblioteki Legimi. Czeka tam na nich szereg udogodnień m.in. synchronizacja ostatniej przeczytanej strony na wszystkich urządzeniach oraz możliwość przełączania pomiędzy e-książką a audiobookiem. Firma oferuje roczne obligacje o stałym oprocentowaniu w wysokości 8,5% z odsetkami wypłacanymi kwartalnie.

Jednym z kluczowych celów emisji obligacji serii R jest pozyskanie środków na sfinalizowanie przejęcia niemieckiego Readfy GmbH. Jest to właściciel wiodącej na rynku niemieckim aplikacji do czytania ebooków w modelu freemium, która dysponuje umowami z ponad 300 wydawcami, oferując 180 tys. tytułów w modelu reklamowym.

Oferta jest skierowana do inwestorów widzących potencjał w niezwykle dynamicznym rynku e-książki oraz sprawdzonym modelu abonamentowym. W związku z powyższym już 8 listopada, o godz. 10:00, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na czat inwestorski, z prezesem zarządu spółki Legimi S.A. – Mikołajem Małaczyńskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem zarządu Legimi S.A. – Mikołajem Małaczyńskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, sytuacji finansowej oraz przyszłej akwizycji niemieckiego Readfy GmbH.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 8 listopada 2018 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

 

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.