Czat inwestorski ECC Games - debiut na rynku NewConnect
Obrazek użytkownika Czaty
08 lut 2019, 07:08

Debiut ECC Games na rynku NewConnect i plany rozwoju – czat z Piotrem Wątruckim, prezesem zarządu spółki

Niebawem na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna spółka gamingowa. ECC Games, w której akcjonariacie znajduje się między innymi dobrze znany inwestorom PlayWay. ECC tworzy produkcje autorskie, jak i na zlecenie. Na swoim koncie ma m.in. Car Mechanic Simulator w wersji na urządzenia mobilne, czy Nintendo Switch, a aktualnie pracuje nad pierwszym realistycznym symulatorem kierowcy driftowego – DRIFT19.

Zapraszamy na czat z prezesem zarządu spółki, Piotrem Wątruckim, w czasie, którego porozmawiamy o debiucie spółki na rynku NewConnect i planach rozwoju. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego 2019 r., o godz. 11:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

ECC Games ma konkretne plany

ECC Games w perspektywie najbliższych lat zamierza stać się jedną z wiodących firm tworzących gry na różne platformy o tematyce motoryzacyjnej. W ramach pracy nad produkcją gry Drift19, zespół ECC Games opracował innowacyjny mechanizm, który umożliwi tworzenie kolejnych gier o tematyce motoryzacyjnej. W perspektywie kilkunastu miesięcy studio planuje rozpocząć produkcję oraz wydanie kilku nowych gier opartych na tej tematyce.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem zarządu ECC Games, Piotrem Wątruckim, w czasie, którego porozmawiamy o debiucie spółki na rynku NewConnect i planach rozwoju. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 11 lutego 2019 r., o godz. 11:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.