Czat inwestorski z Zarządem spółki Selvita - plany podziału oraz wyniki finansowe za 2018 rok
Obrazek użytkownika Czaty
01 kwi 2019, 07:44

Czat inwestorski z Zarządem spółki Selvita - plany podziału spółki oraz podsumowanie wyników finansowych za 2018 rok

Selvita jest jedną z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie. Działa w obszarze odkrywania i rozwoju leków, które są stosowane głównie w leczeniu onkologicznym. Selvita właśnie poinformowała o planach podziału na dwie spółki, z których każda będzie notowana na GPW. Kilka dni wcześniej spółka otrzymała od U.S. Food and Drug Administration (FDA) zgodę na rozpoczęcie I fazy badań klinicznych związku SEL120 na terenie amerykańskich ośrodków medycznych.

O planach związanych z podziałem spółki, wynikach finansowych za 2018 rok oraz perspektywach, będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się już w środę 3 kwietnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować Paweł Przewięźlikowski, Prezes Zarządu oraz Bogusław Sieczkowski, Wiceprezes Zarządu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 3 kwietnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Zadaj pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.