Czat inwestorski Cherrypick Games – Sytuacja na rynku gier mobilnych
Obrazek użytkownika Czaty
22 cze 2019, 11:57

Perspektywy rozwoju spółki Cherrypick Games – zapraszamy na czat inwestorski z prezesem Zarządu Marcinem Kwaśnicą

Cherrypick Games to studio gamingowe, które specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych w modelu Free2Play dedykowanych kobietom. Spółka notowana jest na rynku NewConnect, a gry, które stworzyła pobrane zostały już łącznie ponad 22 mln razy. Obecnie spółka pracuje nad rozwojem i monetyzacją gry „My Spa Resort” oraz nową produkcją - grą „Crime Stories”, z gatunku visual novel.

O sytuacji na rynku gier mobilnych oraz aktualnej sytuacji producenta gier będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 25 czerwca 2019 r. o godz. 14:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie założyciel i Prezes Zarządu, Marcin Kwaśnica. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 25 czerwca 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.