Czat inwestorski z zarządem QuarticOn: Bieżąca sytuacja i rozwój nowych produktów dla e-commerce opartych na sztucznej inteligencji
Obrazek użytkownika Czaty
05 lis 2019, 08:59

Bieżąca sytuacja i rozwój nowych produktów dla e-commerce opartych na sztucznej inteligencji - zapraszamy na czat inwestorski z Zarządem QuarticOn

QuarticOn jest firmą technologiczną, twórcą systemów wsparcia oraz personalizacji procesów sprzedaży i marketingu internetowego. Technologia oparta na algorytmach AI i machine learning pozwala na rejestrowanie danych behawioralnych o zachowaniu i potrzebach każdego użytkownika. Zadaniem jej systemów jest analiza danych, tworzenie indywidualnych profili zakupowych, a następnie wyświetlanie spersonalizowanej oferty w czasie rzeczywistym. Po wdrożeniu proponowanych przez QuarticOn rozwiązań, sklepy online odnotowują nawet 15% wzrost sprzedaży i potrójne zaangażowanie klientów.

Obecnie firma koncentruje się m.in. na rozwijaniu rozwiązań opartych na AI w formule SaaS, tak by trafić do tysięcy dużych i małych sklepów internetowych. Spółka planuje też emisję akcji do inwestora finansowego. Pozyskane z niej środki przeznaczy na dalszy rozwój i akwizycje podmiotów o komplementarnych kompetencjach.

O bieżącej sytuacji i rozwoju nowych produktów dla sektora e-commerce w Polsce i za granicą będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 7 listopada 2019 r. o godz. 11:00. Spółkę reprezentować będą Paweł Wyborski, założyciel i prezes zarządu oraz Michał Giergielewicz, członek zarządu i CFO.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 7 listopada 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać i obejrzeć przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.