Podsumowanie wyników Forever Entertainment za I półrocze i za II kwartał 2020 roku – czat z prezesem, Zbigniewem Dębickim
Obrazek użytkownika Czaty
14 sie 2020, 08:00

Podsumowanie wyników Forever Entertainment za I półrocze i za II kwartał 2020 roku – czat z prezesem, Zbigniewem Dębickim

Forever Entertainment specjalizuje się w wydawaniu gier na konsolę Nintendo Switch. Do tej pory spółka wydała ponad 80 produkcji. Niedawno do swojej działalności wprowadziła nowy segment – wydawanie remaków. Gdyńska spółka już odniosła sukces w nowym obszarze, po wydaniu gry Panzer Dragoon: Remake.

Forever Entertainment planuje wydawanie kolejnych remaków m.in. Panzer Dragoon II Zwei: Remake oraz The House of the Dead: Remake. Tytuły będą się ukazywać również na konsole nowej generacji oraz Google Stadia.

Spółka opublikowała szacunkowe wyniki za I półrocze 2020 roku. Według nich przychody netto ze sprzedaży w tym okresie wzrosły o 135% r/r w porównaniu do przychodów wypracowanych w I półroczu 2019 roku, a szacunkowe zyski wzrosły o ponad 100%.

O wynikach finansowych Forever Entertainment za I półrocze oraz II kwartał 2020 roku oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Zbigniewem Dębickim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 14 sierpnia 2020 roku o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 14 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.