Publiczna emisja akcji SoftBlue – czat z prezesem zarządu, Michałem Kierulem
Obrazek użytkownika Czaty
27 sty 2021, 06:15

Publiczna emisja akcji SoftBlue – czat z prezesem zarządu, Michałem Kierulem

SoftBlue to innowacyjna spółka powstała w 2003 roku, która komercjalizuje badania naukowe. Firma prowadzi także działania doradcze dla instytucji publicznych oraz projekty dedykowane systemom IT. Spółka zamierza stworzyć własne Centrum B+R. Będzie ono dedykowane optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi w Bydgoszczy.

Spółka przeprowadzi publiczną emisję akcji o wartości ponad 10 mln zł. Pozyskane środki od inwestorów zostaną przeznaczone na rozwój produktów z obszaru IoT, w tym m.in. urządzenia służącego do zarządzania produkcją i energią „Autonomous Data Controler” oraz sytemu antysmogowego „AirDron”. Zapisy rozpoczynają się 26 stycznia i potrwają do 12 lutego.

O szczegółach publicznej emisji akcji będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Kierulem. Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 stycznia 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 stycznia 2021 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.