Debiut Live Motion Games na NewConnect – czat z prezesem zarządu, Michałem Kaczmarkiem
Obrazek użytkownika Czaty
19 cze 2021, 06:15

Debiut Live Motion Games na NewConnect – czat z prezesem zarządu, Michałem Kaczmarkiem

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier od 2017 roku. Głównym akcjonariuszem spółki jest PlayWay. Do tej pory w portfolio spółki można wyróżnić takie tytuły jak Train Station Renovation czy Car Trader Simulator, które zdobyły duże zainteresowanie graczy.

Spółka już pracuje nad nowym DLC do tytułu Train Station Renovation (Train Station Renovation Germany), gdzie gracz przeniesie się na niemieckie stacje kolejowe. Do tej pory sprzedano ponad 67 tys. egzemplarzy tytułu wydanego w ubiegłym roku. Live Motion Games planuje w tym roku kilka autorskich premier m.in. Builder Simulator oraz Bakery Simulator.

Najbardziej oczekiwanym przez graczy projektem studia jest Chernobyl Liquidators. Premiera autorskiego tytułu zaplanowana jest na przełom 2021/2022.

Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Live Motion Games na rynku NewConnect. Dołączenie do grona spółek publicznych zaplanowane jest na 17 czerwca. Debiut został poprzedzony ofertą publiczną akcji, w ramach której pozyskano 4 mln zł na produkcję oraz marketing gier.

O debiucie Live Motion Games na rynku NewConnect oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Kaczmarkiem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.