Debiut DB Energy na parkiecie podstawowym GPW już 25 kwietnia
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
21 kwi 2023, 17:20

We wtorek debiut DB Energy. Spółka zmieni rynek notowań z NewConnect na parkiet podstawowy GPW

Po udanej emisji akcji, DB Energy, spółka świadcząca usługi poprawy efektywności energetycznej dla przemysłu, zmieni rynek notowań akcji z NewConnect na główny GPW. Według uchwały Giełdy Papierów Wartościowych, pierwsze notowania akcji na parkiecie podstawowym rozpoczną się  we wtorek, 25 kwietnia 2023 r.

DB Energy skupia się na usługach, mających na celu zmniejszenie zużycia energii w przemyśle. Swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw z różnych branż przemysłu. Świadczy kompleksowe usługi, od identyfikacji projektów, poprzez doradztwo i audyt, aż do projektowanie i wykonanie inwestycji w ramach modelu ESCO lub Generalnego Wykonawstwa.

Dodatkowo, po zakończeniu projektu, firma zapewnia swoim klientom usługi zarządzania efektywnością energetyczną, takie jak monitorowanie instalacji przemysłowych oraz dalsza poprawa ich efektywności.

Zobacz także: Analiza DB Energy: oferta publiczna i przejście na GPW - co warto wiedzieć o spółce

Debiut DB Energy na głównym rynku GPW

DB Energy przeniesie notowania z rynku NewConnect na główny rynek GPW. Pierwszym dniem notowań na parkiecie będzie 25 kwietnia 2023 r.

Uwaga: wszystkie zlecenia kupna i sprzedaży akcji, które nie zostaną zrealizowane do końca poniedziałkowej sesji, wygasną automatycznie.

Zmianie rynku towarzyszyła zakończona sukcesem emisja akcji, z której DB Energy pozyskała środki przede wszystkim na rozwój działalności w modelu inwestycyjnym, w tym realizacji projektów w modelu ESCO.

Spółka będzie notowana na głównym rynku pod niezmienioną nazwą „DBENERGY” i tickerem „DBE”.

Zobacz także: Debiuty, oferty publiczne, artykuły i analizy w Strefie Inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.