Emisja akcji Zortrax Dental oraz plany rozwoju Zortrax [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
28 cze 2021, 11:44

Emisja akcji Zortrax Dental oraz plany rozwoju Zortrax [Webinar z przedstawicielami spółki]

Zortrax jest polską firmą, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie druku trójwymiarowego. Zbudowała silną pozycję na rynku desktopowych urządzeń 3D, oferując swoim klientom również materiały do druku, oprogramowanie Z-SUITE i inne produkty zwiększające wydajność procesu prototypowania.

Urządzenia Zortraxu są wykorzystywane przez tysiące klientów na całym świecie w różnego rodzaju branżach od architektury, medycyny, motoryzacji przez inżynierię, wzornictwo przemysłowe czy modę. W 2020 r. firma wdrożyła również linię maszyn z sektora industrial oferując kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Opracowała również technologię druku 3D modeli kompozytowych z dwóch mieszanek PEEK we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Z rozwiązań firmy Zortrax korzystają m.in. NASA, Toyota czy koncern Bosch.

Z początkiem maja akcjonariusze Corelens zdecydowali o uchwaleniu emisji połączeniowej z dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie druku 3D firmą Zortrax. Fuzja umożliwi liderowi druku 3D rozwinięcie kompetencji w kluczowych sektorach działalności, a także debiut na NewConnect.

Zortrax Dental to spółka powołana przez międzynarodowego lidera druku 3D, firmę Zortrax – planuje umocnić swoją pozycję w segmencie profesjonalnych rozwiązań dla dentystyki, ortodoncji i protetyki. Wkrótce ma zaprezentować pierwszą drukarkę 3D dedykowaną bezpośrednio dla branży stomatologicznej, zbudowaną w oparciu o dotychczasowe doświadczenia Zortrax oraz współpracę z ekspertami. Spółka chce pozyskać z crowdfundingu do ok. 4,5 mln zł, a w I połowie 2022 roku planuje pojawić się na NewConnect.

W poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z prezes zarządu Zortrax Dental, Małgorzatą Misiewicz oraz wiceprezesem zarządu Zortrax i członkiem Rady Nadzorczej Zortrax Dental, Mariuszem Babulą. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły emisji akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.