Oferta publiczna akcji Escola [Webinar z zarządem spółki]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
09 sie 2021, 11:33

Oferta publiczna akcji Escola [Webinar z zarządem spółki]

Escola jest spółką technologiczną, która tworzy rozwiązania zarówno mobilne jak i webowe. Poza podstawową działalnością jako software house, dywersyfikuje biznes produktami własnymi. Aktualnie firma rozwija 5 projektów - Meetinga, Escola LMS, Frivo, Heseya i PupileVet.

Obecnym prezesem zarządu oraz większościowym akcjonariuszem spółki jest dr Krzysztof Wojewodzic, który rozwija firmę już od 4 lat. W tym roku Escola uplasowała się na 6 miejscu rankingu najszybciej rosnących firm IT według Clutch. Natomiast w 2019 roku spółka zależna, Escola sp. z o.o. otrzymała nagrodę Mobile Trends Awards 2019 za aplikację Orlen Mobile oraz w 2021 roku Mobile Trends Awards 2021 za aplikację dla Radio 357.

Aktualnie trwa oferta publiczna akcji spółki, w której zamierza pozyskać do 4 mln zł. Finansowanie zostanie przeznaczone na kolejne akwizycje spółek z segmentu IT, dzięki czemu do firmy dołączą doświadczeni programiści. Escola zamierza również rozwijać aplikację Frivo, system e-commerce, systemu e-learningowy Escola LMS oraz zwiększyć wydatki na kampanie marketingowe. To już trzecia runda inwestycyjna spółki, z wcześniejszych pozyskano około 1 mln zł.

W poniedziałek, 9 sierpnia 2021 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Escola, Krzysztofem Wojewodzicem oraz przewodniczącym rady nadzorczej, prof. Witoldem Orłowskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły oferty publicznej akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 9 sierpnia 2021 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.