Poranny przegląd prasy 17 sierpnia 2016 r.- zmęczeni po trzydniowym odpoczynku…. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
17 sie 2016, 05:55

Poranny przegląd prasy 17 sierpnia 2016 r.- zmęczeni po trzydniowym odpoczynku….

Inwestorzy nie mieli we wtorek zbytniej ochoty na handlowanie. WIG20 cały dzień świecił na czerwono. Nie zawiodły natomiast misie… mWIG40 zyskał 0,1 proc., a sWIG80 0,3 proc.

Wyraźnie traciły parkiety w Pradze, Kopenhadze, Madrycie, Londynie i Paryżu.

Z WIG20 najsłabiej radziły sobie akcje PGE, Energi, PKN Orlen i PKO BP. Po drugiej stronie bramki znalazły się z natomiast akcje CCC, KGHM i Orange Polska....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.